Nawożenie czereśni – technologia.

 

Nawożenie czereśni ma na celu uzyskanie wysokiego plonu tych owoców o jak najwyższych parametrach plonu. Coraz bardziej wymagający rynek wymusza na sadownikach podejmowanie działań pozwalających spełniać oczekiwania odbiorców.

Program nawożenia czereśni Agroconsult powstał w oparciu o długoletnie krajowe i międzynarodowe doświadczenie w uprawie sadów pestkowych. Doświadczenie naukowców i plantatorów tej rośliny w połączeniu z najwyższej klasy nawozami, biostymulatorami oraz preparatami pozwala na prowadzenie skutecznego nawożenia w różnych warunkach glebowych, klimatycznych.

Nawożenie czereśni przy zastosowania programu Agroconsult to wsparcie roślin w sytuacjach szczególnie ważnych dla rozwoju i plonowania tej rośliny. Różnicowanie się i wzrost pąków kwiatowych, kwitnienie roślin, a następnie wzrost owoców i ich rozwój wymagają odpowiedniego wsparcia składnikami pokarmowymi najwyższej jakości o wysokiej przyswajalności i szybkim, skutecznym działaniu. Podobne działania warto podejmować, by zabezpieczyć rośliny na wypadek stresów, ataku chorób czy szkodników jak i pomóc im w przezimowaniu.

Nasi specjaliści posiadają długoletnie doświadczenie w prowadzeniu upraw sadowniczych i doradztwie. Pomagają naszym partnerom zbilansować program nawożenia do swoich potrzeb i możliwości. Uwzględniając warunki glebowe, klimatyczne, presję chorób, ekonomię pomogą dopasować najskuteczniejsze rozwiązania dostosowane do potrzeb do Twoich potrzeb.